Found 1 products for SI25RT-2RS rod end
SI25RT-2RS joint bearing
[2013-07-24]
SI25RT-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SI25RT-2RS
Dimension:
25 x 35.5 x 20
Structure:
rode end
Mass:
0.62 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SI25RT-2RS 25mm*35.5mm*20mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 25mm x 35.5mm x20mm/Metric
NFP38/630Q4 bearing
[2014-02-21]
NFP38/630Q4 bearing
View More
Part Number:
NFP38/630Q4
Dimension:
140 x 250 x 42
Structure:
taper roller bearing
Mass:
8.73 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6
Seals Type:
open
Bearing Material:
Gcr15
Payment term:
TT
Delivery time:
5-7 days after payment received
Zhonchuang Trade (HK) Co.,Ltd (Free Member)
NFP38/630Q4 Tapered roller bearing with ready stock Inner diameter: 140mm Outside diameter:250mm Thickness: 42mm
E.1080.25.00.D.5 bearing 1080x895x82 mm
E.1080.25.00.D.5
895 x 1080 x 82
four point contact ball slewing bearing
120 KG
P5 P6 P0
Seals Type:
double lip seal
42CrMo 50Mn
T/T L/C
20-30 days
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
RN212M Eccentric Bearing 60x97.5x22mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
RN212M
60 x 97.5 x 22
Cylindrical Roller
0.592 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
RN212M Eccentric Bearing 60x97.5x22mm Stock QTY:310.pcs (More on the way) Size:60x97.5x22mm Weight:0.592KG