Found 1 products for SAJK12C/X bearing
SAJK12C/X SIJK12C/X 12x34x16mm
[2013-06-19]
SAJK12C/X SIJK12C/X 12x34x16mm
View More
Part Number:
SAJK12C/X
Dimension:
12 x 34 x 16
Structure:
Rod End Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
protective coated
Bearing Material:
Stainless steel,GCr15,Carbon steel
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:SAJK12C/X SIJK12C/X 12*34*16mm Type: Rod end Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:12mmx34mmx16mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 12mm OD (outer diameter): 34mm Width/Height/thickness: 16mm
2310 bearing 50*110*40mm
[2013-07-15]
2310 bearing 50*110*40mm
View More
Part Number:
Dimension:
50 x 110 x 40
Structure:
self-aligning ball bearing
Mass:
1.630 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Seals Type:
ZZ,RS,OPEN
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Bearing Item: Self-aligning Ball Bearing 2310,50*110*40mm Dimension: d*D*B/mm Weight:1.630KGS Steel material:Gcr15 Precision Rating:P0,P2,P4,P5,P6
NUTR30 NUTR30-X Yoke Type Track Roller Bearings
NUTR30
30 x 62 x 29
Yoke Type Track Roller Bearings
Mass:
0.465 KG
P0
Open
GCr15
Stock
Shanghai Longrich Bearing Co; Ltd. (Free Member)
Yoke Type Track Roller Bearings Accuracy: P0 Brand: ZXB Dimension(mm) d:30 D:62 B:29 C:28 d1:38
47487/47420 Tapered roller bearing 69.85x120x32.545mm
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
69.85 x 120 x 32.545
1 KG
P0-P2
chrome steel
100%T/T or Western Union in advance