Found 3 products for SA60ET-2RS Joint Bearing
SA60ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA60ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA60ET-2RS
Dimension:
60 x 80 x 44
Structure:
rod end
Mass:
5.7 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA60ET-2RS 60mm*80mm*44mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 60mm x 80mm x44mm/Metric
SA60ET-2RS Joint Bearing
[2014-06-18]
SA60ET-2RS Joint Bearing
View More
Part Number:
SA60ET-2RS
Dimension:
60 x 80 x 44
Structure:
rod end
Mass:
5.7 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: SA60ET-2RS Structure: rod end Inside Diameter: 60 mm Outside Diameter: 80 mm Thickness: 44 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
SA60ET-2RS Joint Bearing
SA60ET-2RS Joint Bearing
SA60ET-2RS
Seals Type:
None