Found 1 products for SA35ET-2RS spherical plain bearing
SA35ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA35ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA35ET-2RS
Dimension:
35 x 47 x 25
Structure:
rod end
Mass:
1.4 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA35ET-2RS 35mm*47mm*25mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 35mm x 47mm x25mm/Metric
CR26VBR track roller bearing
[2013-08-29]
CR26VBR track roller bearing
View More
Part Number:
CR26VBR
Dimension:
15.875 x 41.275 x 22.225
Structure:
Stud type track roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
UU
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
180209 Deep groove ball bearing 45x85x19mm
45 x 85 x 19
Deep groove ball bearing
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
180209 Deep groove ball bearing 45x85x19mm Item:180209 Deep groove ball bearing Type: Deep groove ball bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5