Found 3 products for SA35ET-2RS joint bearing
SA35ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA35ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA35ET-2RS
Dimension:
35 x 47 x 25
Structure:
rod end
Mass:
1.4 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA35ET-2RS 35mm*47mm*25mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 35mm x 47mm x25mm/Metric
SA35ET-2RS Joint Bearing
[2014-06-18]
SA35ET-2RS Joint Bearing
View More
Part Number:
SA35ET-2RS
Dimension:
35 x 47 x 25
Structure:
rod end
Mass:
1.4 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: SA35ET-2RS Structure: rod end Inside Diameter: 35 mm Outside Diameter: 47 mm Thickness: 25 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
SA35ET-2RS Joint Bearing
SA35ET-2RS Joint Bearing
SA35ET-2RS
Seals Type:
None
Product Model: SA35ET-2RS Structure: rod end Inside Diameter: 35 mm Outside Diameter: 47 mm Thickness: 25 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1 Brand: WYB Weight: 1.4 KG