Found 1 products for SA35ET-2RS industrial bearing
SA35ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA35ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA35ET-2RS
Dimension:
35 x 47 x 25
Structure:
rod end
Mass:
1.4 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA35ET-2RS 35mm*47mm*25mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 35mm x 47mm x25mm/Metric
TA3512 Drawn Cup Needle Roller Bearings 35x45x12mm
[2013-07-31]
View More
Part Number:
TA3512
Dimension:
35 x 45 x 12
Structure:
Drawn Cup Needle Roller Bearings with Retainer
Mass:
0.0385 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
RS 2RS
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:TA3512 Drawn Cup Needle Roller Bearings 35x45x12mm Type:Drawn cup needle roller bearings with retainer Material:bearing steel Gcr15