Found 1 products for SA30ET-2RS spherical plain bearing
SA30ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA30ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA30ET-2RS
Dimension:
30 x 40.7 x 22
Structure:
rod end
Mass:
0.84 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA30ET-2RS 30mm*40.7mm*22mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 30mm x 40.7mm x22mm/Metric
2213K bearing
[2013-09-03]
2213K bearing
View More
Part Number:
2213K
Dimension:
65 x 120 x 31
Structure:
self aligning ball bearing
Mass:
1.41 KG
Grade Of Accuracy:
P0/P6
Seals Type:
open
Bearing Material:
100Cr6
Payment term:
T/T, L/C
Delivery time:
10 days
BEART ENTERPRISE CO., LIMITED (Free Member)
FC5072200 Rolling mill bearings 250x360x200mm
FC5072200
250 x 360 x 200
Rolling mill bearings
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Bearing steel Gcr15 , stainless steel
1-30 days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
FC5072200 Rolling mill bearings 250x360x200mm Item:FC5072200 Rolling mill bearings Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
635 Chrome Steel metal shield 5x19x6mm 635ZZ bearing