Found 3 products for SA30ET-2RS Joint Bearing
SA30ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA30ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA30ET-2RS
Structure:
rod end
Mass:
0.84 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA30ET-2RS 30mm*40.7mm*22mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 30mm x 40.7mm x22mm/Metric
SA30ET-2RS Joint Bearing
[2014-06-18]
SA30ET-2RS Joint Bearing
View More
Part Number:
SA30ET-2RS
Structure:
rod end
Mass:
0.84 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: SA30ET-2RS Structure: rod end Inside Diameter: 30 mm Outside Diameter: 40.7 mm Thickness: 22 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
SA30ET-2RS Joint Bearing
SA30ET-2RS Joint Bearing
SA30ET-2RS
Seals Type:
None