Found 1 products for SA17ES-2RS Male Thread Rod End
SA17ES-2RS Rod End (Size:17x46x92mm)
[2022-02-26]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
SA17ES-2RS
Dimension:
17 x 46 x 92
Series:
SA...ES-2RS
Structure:
Rod Ends
Mass:
0.172 KG
Seals Type:
Sealed
Bearing Material:
Carbon Steel & Zinc Plated Rod End Body with Chrome Steel Bearing
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
SA17ES-2RS Heavy Duty Rod End Bearing Size: 17x46x92mm Bore Diameter Bearing (d): 17mm Outer Eye Diameter (d2): 46mm Total Length Internal Thread Head (L2): 92mm
BRH35AL Guide Block In Stock
[2013-06-24]
BRH35AL Guide Block In Stock
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
BRH35AL
Dimension:
48 x 100 x 33
Structure:
Linear
Mass:
2.00 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ,GCr15
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
BRH35AL Guide Block Stock QTY:22.pcs Weight:2.00KG Size:48x100x33mm
H71928C Angular contact ball bearings 140x190x24mm
View More
H71928C
140 x 190 x 24
Angular contact ball bearings
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
H71928C Angular contact ball bearings 140x190x24mm Item:H71928C Angular contact ball bearings Type: Angular contact ball bearings Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
71769/850G2K four-point contact ball slewing bearing
View More
71769/850G2K
850 x 1120 x 85
Slew bearing+ball
257 KG
P5 P6 PO
open
50Mn
T/T,L/C
one day after receive the payment
Luoyang MC Bearing Technology CO.,LTD (Free Member)
N 208 ECP Open Single-Row Cylindrical Roller Bearing 40*80*18mm