Found 1 products for Rotary working table of the machine work center bearings CRBC11020
CRBC11020 Thin-section Crossed Roller Bearing
[2013-07-30]
View More
Part Number:
CRBC 11020 UU
Dimension:
110 x 160 x 20
Structure:
Thin-section Crossed Roller Bearing
Mass:
1.56 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Two side sealed type
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
100%TT before shipping
Delivery time:
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model:CRBC 11020 UU Thin-section crossed roller bearing Inner Diameter (ID):110 mm Outer diameter (OD):160 mm Width/Height: 20 mm
6200/P5 Deep Groove Ball Bearing 10x30x9mm
[2013-07-18]
View More
Part Number:
6200/P5
Dimension:
10 x 30 x 9
Structure:
Deep Groove Ball
Mass:
0.032 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC-1,3,5,7,9
Seals Type:
Open,Teflon Sealed,Rubber Seals,2 Metal Shield
Bearing Material:
GCr15 /Chrome steel
Payment term:
TT or Western Union
Delivery time:
5-6 days after payment
Zhonchuang Trade (HK) Co.,Ltd (Free Member)
020.60.4000 slewing bearing 3722x4278x226m
3722 x 4278 x 226
slewing bearing
4200 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
30209 bearing
30209 bearing
45 x 85 x 19
tapered roller bearing
0.47 KG
high
open
Gcr15
TT
3 days
Genuine international development Co.,Ltd (Free Member)
taper roller bearing largest stock reasonable price
3982/3920 Inch Taper Roller Bearing 63.5x112.713x30.163mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
63.5 x 112.713 x 30.163
Inch Taper Roller
1.20 KG
P0~P2 ; ABEC1 ~ ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
3982/3920 Inch Taper Roller Bearing 63.5x112.713x30.163mm Stock QTY:255.pcs (More on the way) Size:63.5x112.713x30.163mm Weight:1.20KG