Found 1 products for RWU35E-HL Linear Guide Block
RWU35-E-HL Linear Guide Block 55x70x148.7mm
[2015-11-07]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
RWU35-E-HL
Dimension:
55 x 70 x 148.7
Structure:
Linear Guide
Mass:
2.15 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
RWU35-E-HL Linear Guide Block 55x70x148.7mm Stock QTY:220.pcs (More on the way) Size:55x70x148.7mm Weight:2.15KG
DAC40740036 Automobile Hub Bearing
[2013-07-03]
View More
Part Number:
DAC40740036
Dimension:
40 x 74 x 36
Structure:
hub bearing
Mass:
0.64 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC-1 ABEC-3 ABEC-5
Seals Type:
zz 2rs
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
L/C T/T Western Union
Delivery time:
according to your quantity
Jinan YuXin bearing Co., Ltd (Free Member)
DAC40740036 Automobile Hub Bearing Inside Diameter:40mm Outside Diameter:74mm Thickness/Width:36mm weight:0.64kg
C 3068 KM + OH 3068 H CARB toroidal roller bearings 320x520x133mm
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
C 3068 KM + OH 3068 H
320 x 520 x 133
CARB toroidal roller bearings
standard KG
P0-P2
chrome steel
T/T or Western Union
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
16007 bearing
16007 bearing
View More
35 x 62 x 9
deep groove ball bearing
0.1100 KG
ABEC-1, P0
open
GCr15
TT or L/C at sight
7~30 days
Feixiong Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Deep Groove Ball Bearing 16007 Material: GCr15 ID (inner diameter)/Bore=35mm OD (outer diameter)=62mm Width/Height/thickness=9mm Precision grades: P0, P6, P5 Clearance: C2, C0, C3, C4 Seal types: open, RS, 2RS, Z, ZZ OEM orders are w ...