Found 1 products for RSR12WVM Linear Guide Block
RSR12WVM Linear Guide Block
[2013-12-13]
RSR12WVM Linear Guide Block
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
RSR12WVM
Structure:
Linear Guide Block
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bering Steel GCr15
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
RSR12WVM Linear Guide Block Stock QTY: 89pcs (More on the way)
6004 20*42*12 Deep Groove Ball Bearing with chrome steel material
[2013-10-16]
Structure:
deep groove ball bearing
Mass:
0.7 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P6
Seals Type:
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Bearing Material:
GCr15, GCr15SiMn, G20Cr2Ni4A
Payment term:
T/T Western Union MoneyGram
Delivery time:
7-15days after the order confirmation, or as reque
shanghai STR bearing Co.ltd (Free Member)
6004shielded bearing 20*42*12mm deep groove ball Material: chrome steel(GCR15) Number of Row: single row Clearance:C0/C3 Seals type: steel-sealed Lubrication: self Lubricated (Grease)
30316 bearing 80*170*43mm
30316 bearing 80*170*43mm
Roller bearing
Mass:
4.5 KG
P0 P2 P3 P4 P5 P6
Open
Chrome/stainless steel
T/T or Western Union
30-40 days after the deposite
Qingdao Shuntong Bearing Import & Export Co., Ltd (Free Member)
30316 bearing 1. Manufacturer 2. Quick delivery 3. Best price 4. Low noise
VOLVO truck bearing F 200001A
VOLVO truck bearing F 200001A
F 200001A
automative wheel hub bearing
- KG
P0 P6 P5 P4
ZZ RS 2RS OPEN
Chrome steel /Bearing steel/Carbon st
L/C at sight,T/T,Western Union,Cash
20 days after order confirmed(depend on the total
Linqing Huaxu bearing CO., LTD (Free Member)
We have enough F 200001A wheel bearing for heavy trucks in stock now.Please feel free to contact if you have any request for F 200001A bearings.