Found 1 products for RFQ VRT 3155 A Crossed Roller Table
VRT3155A / VRT 3155A Cross Roller Table 40x155x16mm
[2018-08-28]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
VRT3155A / VRT 3155A
Dimension:
40 x 155 x 16
Structure:
Crossed Roller Table
Mass:
0.65 KG
Grade Of Accuracy:
H ; P ; SP
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Stainless Steel
Payment term:
Wire Transfer ; Western Union ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 210.pcs of VRT3155A / VRT 3155A Cross Roller Table 40x155x16mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need VRT 3155A
SIZJ4 Rod ends
[2013-07-12]
SIZJ4 Rod ends
View More
Part Number:
SIZJ4
Dimension:
4.83 x 11.1 x 7.92
Structure:
SIZJ
Mass:
0.018 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SIZJ4 4.83mm*11.1mm*7.92mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 4.83mm x 11.1mm x7.92mm/Metric
WZA Bearing Factory Spherical Roller Bearing 20308 to 20330
View More
20308 to 20330
40-150 x 90-320 x 23-65
roller bearing
0.671-26.9 KG
P6 P5
Seals Type:
OPEN
GCr15/GCr15SiMn / G20Gr2Ni4A
T.T, L/C AT SIGHT,WESTERN UNION and PAYPAL
Large stock
Jinan Global International Trade Co. Ltd (Free Member)
Tapered Roller Bearing 30222
Tapered Roller Bearing 30222
110 x 200 x 41
Tapered Roller Bearing
5.28 KG
P0,P5,P6
open
Chrome Steel || Stainless Steel || Carbon Steel
TT,L/C
According to the bearings
Linqing Jiaming Bearing Co,.Ltd (Free Member)
Bearing type:tapered roller bearing 30222 Bore Size: 110mm Outside Diameter: 200 mm Width/Thickness:41 mm Dimensions:110x200x41 mm Weight: 5.28 Kg
7307BM Angular Contact Ball Bearings 35x80x21mm
7307BM
35 x 80 x 21
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS
bearing steel:GCr15
around 30 days
Shanghai Xuyuan Mechanical and Electrical Bearing Co., Ltd (Free Member)
7307BM Angular Contact Ball Bearings 35x80x21mm 1.Model:7307BM 2.Size:35x80x21mm 3.Material:GCr15 4.Weight:0.551KG