Found 1 products for RFQ 85 UZS 89V Cylindrical Roller Bearing
85UZS89V Eccentric Roller Bearing 85x151.5x34mm
[2016-07-19]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
85UZS89V
Dimension:
85 x 151.5 x 34
Structure:
Eccentric Bearing
Mass:
3.50 KG
Grade Of Accuracy:
P0 , P6 , P5 , P4
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We have 390.pcs of 85UZS89V Eccentric Bearing 85x151.5x34mm In Stock,feel free to contact by [email protected] or +86 13771456936 or if you need 85UZS89V Bearing.
GCr15 deep groove ball bearing 6014
[2013-01-11]
View More
Part Number:
Dimension:
70 x 110 x 20
Structure:
deep groove ball bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
OPEN ZZ 2RS
Bearing Material:
GCr 15
Shandong Haotian Bearing Imp & Exp Co., Ltd (Free Member)
51292 8292 Thrust Ball Bearing
51292 8292 Thrust Ball Bearing
View More
460 x 620 x 130
Thrust Ball Bearing
P0 P6 P5 P4 P2
ZZ, 2RS,Open
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:51292 8292 460*620*130 Bearing Type: Thrust Ball Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 460mm x 620mm x 130mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 460mm OD (outer diameter): 620mm Width/Height/thickness: 130mm