Found 1 products for Quote SPS20SVCK1 Linear Guideway
SPS20SV-C-K1 Linear Guide Block / Linear Motion Bearing 44x54.2x28mm
[2017-04-18]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
SPS20SV-C-K1
Dimension:
44 x 54.2 x 28
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
0.19 KG
Grade Of Accuracy:
N ; H ; P
Seals Type:
Standard ; DD ; ZZ ; KK
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 120.pcs of SPS20SV-C-K1 Linear Guide Block / Linear Motion Bearing 44x54.2x28mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need SPS20SV-C-K1
6211ZZ bearing 55mm*100mm*21mm
[2013-05-29]
6211ZZ bearing 55mm*100mm*21mm
View More
Part Number:
6211ZZ
Dimension:
55 x 100 x 21
Structure:
deep groove ball bearing
Mass:
0.607 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P4,P5
Seals Type:
zz
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
TT,L/C
Delivery time:
7 days after the payment
Linqing Dongchuan Bearing Co,LTD (Free Member)
1204K+H204 Self-aligning Ball Bearings
View More
1204K+H204
20 x 52 x 15
Self-aligning Ball Bearings 1204K+H204
0.191 KG
P2
Open
Chrome steel
T/T,L/C
within 3 days after receive payment
Wuxi Skybright Bearing Co.,Ltd (Free Member)
deep groove ball bearing 6004 ZZ
6004 ZZ
20 x 42 x 12
deep groove ball bearing
1.2 KG
P0 P2 P4
zz
bearing steel
T/T
3~5 days
Tianjin Huaxin Oriental Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Deep groove ball bearing 6004zz ID :20 MM OD : 42MM Thickness : 12MM
NU202 Bearing 15x35x11mm
NU202 Bearing 15x35x11mm
NU202
15 x 35 x 11
cylindrical roller bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open/sealed
T/T
within 3days after payment
WOMO Industrial & Auto Parts LTD (Free Member)
NU202 Bearing 15x35x11mm, have large storage in stock, can be send out within 3days after payment