Found 1 products for Quote LLTHC25A T2P3 Guide Block
LLTHC25AT2P3 Linear Guide Block / Carriage 70x84.4x29mm
[2017-09-04]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LLTHC25AT2P3
Dimension:
70 x 84.4 x 29
Mass:
0.57 KG
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 70.pcs of LLTHC25AT2P3 Linear Guide Block / Carriage 70x84.4x29mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LLTHC 25 A T2 P3
61922 bearing
[2013-09-24]
61922 bearing
Dimension:
110 x 150 x 20
Structure:
Deep Groove Ball Bearing
Mass:
0.888 KG
Wuxi Rinas Bearing Co., ltd. (Free Member)
380688/C2 Bearing 440x620x454mm
View More
380688/C2
440 x 620 x 454
tapered roller bearing
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: 380688/C2 Roller Bearings Type: Tapered Roller Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:440x620x454mm ID (inner diameter) bore:440mm OD (outer diameter):620mm Width/Heigh/Thickness454mm Dimensions:440mmx620mmx454mm
92-200413/1-37212 slewing ring bearing 12.85x20.394x1.732 inch
326.39 x 518.0076 x 43.9928
four point contact slewing ring with internal gear
27.216 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC1, ABEC3, ABEC5
rubber seal by two sides
42CrMo & 50Mn
30% prepay, 70% balanced before bearing\'s despatc
Delivery time:
35 days
Luoyang Huayang Special heavy-duty and large bearing manufacturing Co.,Ltd. (Free Member)
High quality Cage Bearing K32*38*20
K32*38*20
4 x 7 x 10
K32*38*20
P0, P6, P5, P4 P3
open
GCR 15
T/T, western union , paypal
3 working days
Changzhou Shine Bearing Co., Ltd. (Free Member)
We have K32*38*20 in the stock now. Please feel free to contact with me if you are interested.