Found 1 products for Quote LLTHC15AT2 Guide Block
LLTHC15AT2 Linear Guide Block / Carriage 47x63.3x19.4mm
[2017-09-04]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LLTHC15AT2
Dimension:
47 x 63.3 x 19.4
Mass:
0.21 KG
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 60.pcs of LLTHC15AT2 Linear Guide Block / Carriage 47x63.3x19.4mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LLTHC 15 A T2
GEBJ14S Joint Bearing 14mm*28mm*19mm
[2014-03-21]
View More
Part Number:
GEBJ14S
Dimension:
14 x 28 x 19
Structure:
Spherical Plain Bearings
Mass:
0.055 KG
Grade Of Accuracy:
High Precision
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
Negotiable
Zhangzhou SDTZ Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Item:GEBJ14S Joint Bearing 14mm*28mm*19mm Type: Spherical Plain Bearing GEBJ14S Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 14mm x 28mm x19mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 14mm OD (outer diameter): 28mm
51408 Thrust Ball Bearings 40X90X36MM
View More
40 x 90 x 36
Thrust Ball Bearings
1.08 KG
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Seals Type:
Open
Gcr15/Bearing Steel
TT, Western Union, LC at sight
15 days
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 40X90X36MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 40mm OD (outer diameter): 90mm Width/Height/thickness: 36mm
GE180SW bearing
GE180SW bearing
GE180SW
180 x 280 x 65
angular contact joint bearing
17.5 KG
P0,P6
Open
Chrome steel
T/T,L/C
Normal ready goods or stock within 7 days
REET BEARING CO.,LTD (Free Member)
240/750 ECA/W33 the most novel spherical roller bearing 750*1090*335mm