Found 1 products for Quote LBCD50A-2LS Linear Bushing
LBCD50A-2LS Linear Ball Bearing / Linear Bushing 50x75x100mm
[2017-10-16]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LBCD50A-2LS
Dimension:
50 x 75 x 100
Structure:
Ball Bushing
Mass:
0.58 KG
Grade Of Accuracy:
High Precision
Seals Type:
Open ; LS ; 2LS
Bearing Material:
Bearing Steel : Others
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
3 Working Days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 120.pcs of LBCD50A-2LS Linear Ball Bearing / Linear Bushing 50x75x100mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LBCD 50 A-2LS
E12 Magneto Ball Bearing
[2012-10-23]
E12 Magneto Ball Bearing
View More
Part Number:
E12/EN12
Dimension:
12 x 32 x 7
Structure:
Magneto Ball Bearing
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome steel GCr15
URU Bearing Industry Ltd (Free Member)
2309E 2RS1TN9 bearing
2309E 2RS1TN9 bearing
View More
2309E 2RS1TN9
45 x 100 x 36
self-aligning ball bearing
Mass:
1.3 KG
P0/P6/P5/P4/P3
open
GCR15
Payment term:
100% in advance
Delivery time:
at sight
Jinan Demeng Bearing Co.,Ltd (Free Member)
KB065AR0 bearing 6.5x7.125x0.3125 inch
KB065AR0
165.1 x 180.975 x 7.9375
angular contact ball bearing
P5 P6 PO
no
GCr15SiMn GCr15,Chrome Steel
TT LC
in stock
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
KB065AR0 Thin section open ball bearing with a 0.3125, cross section width,KB065AR0 Bearing is a popular item that could be used in different application, the dimensions are 6.5x7.125x0.3125 inch size, 165.1x180.975 x7.9375 mm, KB065AR0 Bearing wi ...
deep groove ball bearing 6216 ZZ
6216 ZZ
80 x 140 x 46
deep groove ball bearing
1.7 KG
P0 P2 P4
zz
bearing steel
T/T
3~5 days
Tianjin Huaxin Oriental Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Deep groove ball bearing 6216ZZ ID :80 MM OD :140 MM Thickness : 46 MM