Found 1 products for Quote HSR45LB1UUM Guide Block
HSR45LB1UUM Linear Guide Block / Slide Block 120x170.8x60mm
[2017-07-14]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
HSR45LB1UUM
Dimension:
120 x 170.8 x 60
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
3.30 KG
Grade Of Accuracy:
H ; P ; SP ; UP
Seals Type:
UU ; SS ; VV
Bearing Material:
Bearing Steel ; Stainless Steel
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 50.pcs of HSR45LB1UUM Linear Guide Block / Slide Block 120x170.8x60mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need HSR45LB1UUM
stainless steel Self-Aligning Ball Bearing 1209, 1209K
[2013-07-28]
Dimension:
48 x 85 x 19
Structure:
Self-Aligning Ball Bearing
Mass:
1 KG
Grade Of Accuracy:
P5,P2
Bearing Material:
Gcr15, stainless steel
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
3-15 days
HongKong FC Machinery Enterprise Co.,ltd (Free Member)
Self-Aligning Ball Bearing 1209 ID:45MM OD:85MM TH:19MM 1209, 1209K
03B150MEX bearing
03B150MEX bearing
View More
03B150MEX
150 x 330.2 x 81
split bearing
57 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
Yoke Type Track Rollers STO17
Yoke Type Track Rollers STO17
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
STO17
17 x 40 x 16
Yoke Type Track Rollers
Chrome Steel
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
STO17 Track Rollers / Yoke Type Track Rollers Bearing Model No: STO17 Type: Track Roller Size: 17x40x16mm
293/560M Thrust Spherical Roller Bearing 560x850x175mm
293/560M
560 x 850 x 175
Thrust Spherical Roller
324.10 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Within 3 working days
293/560M Thrust Spherical Roller Bearing 560x850x175mm Stock QTY:12.pcs (More on the way) Size:560x850x175mm Weight:324.10KG