Found 1 products for Quote B40-223 UR Deep Groove Ball Bearings
B40-223UR Deep Groove Ball Bearing 40x90x22mm
[2017-06-07]
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
Part Number:
B40-223UR
Structure:
Auto Bearing
Grade Of Accuracy:
P0-P2, ABEC1-ABEC9
Seals Type:
Sealed/Shield/Open
Bearing Material:
Chrome steel (Gcr15)
Payment term:
T/T, Western Union or Paypal
Delivery time:
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
30207 taper roller bearings 35x72x18.25mm
[2013-08-05]
Structure:
roller bearing
Mass:
0.31 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC-1 ABEC-3 ABEC-5 ABEC-7
Seals Type:
open
Bearing Material:
GCr15(Chrome steel)
Payment term:
L/C T/T Western Union
Delivery time:
according to your quantity
Jinan YuXin bearing Co., Ltd (Free Member)
Single row tapered roller bearings: Inner diameter range: 20mm ~ 1270mm Diameter size range: 40mm ~ 1465mm Width range: 15mm ~ 240mm Double row tapered roller bearings: Inner diameter range: 38mm ~ 1560mm Diameter size range: 70mm ~ 1800mm W ...
HCB7002-C-T-P4S-UL Spindle Bearing 15x32x9mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
HCB7002-C-T-P4S-UL
Angular Contact
Mass:
0.03 KG
P0~P2
Optional
Bearing Steel
T/T or Western Union
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
HCB7002-C-T-P4S-UL Spindle Bearing 15x32x9mm Stock QTY: 140.pcs (More on the way) Size:15x32x9mm Weight:0.03KG
240/710 ECA/W33 Spherical Roller Bearing 710x1030x315mm
240/710 ECA/W33
Spherical Roller
895.00 KG
P0~P2 ; ABEC1 ~ ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 5 working days
240/710 ECA/W33 Spherical Roller Bearing 710x1030x315mm Stock QTY:5.sets (More on the way) Size:710x1030x315mm Weight:895.00KG