Found 1 products for QJF6/506.43/Q1/HC bearing
QJF6/506.43/Q1/HC Bearing 506.43x736.6x82.55mm
[2013-04-27]
View More
Part Number:
QJF6/506.43/Q1/HC
Dimension:
506.43 x 736.6 x 82.55
Structure:
angular contact ball bearing
Mass:
136 KG
Grade Of Accuracy:
P6, P5, P4, P2
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15), Stainless Steel
Payment term:
T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: QJF6/506.43/Q1/HC Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:506.43x736.6x82.55mm ID (inner diameter) bore: 506.43mm OD (outer diameter):736.6mm Width/Heigh/Thickness:82.55mm Dimensions:506.43mmx73 ...
NA4919 Needle Roller Bearing 95x130x35mm
[2013-08-15]
View More
Part Number:
NA4919
Dimension:
95 x 130 x 35
Structure:
Needle roller bearing with inner ring
Mass:
1.371 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
RS 2RS
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:NA4919 Needle Roller Bearing 95x130x35mm Type:Solid Collar needle roller bearing with inner ring Limit Speed:4200rpm in Oil