Found 1 products for QJF1020M /116120
QJF1020M bearing
[2013-05-24]
QJF1020M bearing
View More
Part Number:
QJF1020M
Dimension:
100 x 150 x 24
Structure:
angular contact ball
Mass:
1.63 KG
Grade Of Accuracy:
P0/P6
Seals Type:
open
Bearing Material:
CCr15
Payment term:
TT/LC/PAYPAL
Delivery time:
7 days
Weihai Hazhou Bearing Co.,Ltd (Free Member)
angular contact ball bearing New Model: QJF1020M Old Model: 116120 ID: 100mm OD: 150 mm TH: 24 mm
BK 1816 Drawn cup needle roller bearing
[2013-08-27]
View More
Part Number:
BK 1816
Dimension:
18 x 24 x 16
Structure:
needle roller bearing
Mass:
0.0199 KG
Grade Of Accuracy:
/
Seals Type:
ST12
Bearing Material:
Bearing steal
Payment term:
L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram
Delivery time:
We have big warehouse to have products in stock
Changzhou Shine Bearing Co., Ltd. (Free Member)
needle roller bearing BK 1816
JCB220 Slewing Bearing For JCB EXCAVATORS 1328*1094*102mm
JCB220
1094 x 1328 x 102
Slew bearing+ball+inner gear
250 KG
P5 P6 PO
open
50Mn
T/T,L/C
one day after receive the payment
Luoyang MC Bearing Technology CO.,LTD (Free Member)
JCB220 Slewing Bearing For JCB EXCAVATORS 1328*1094*102mm in stock
230/630K Spherical Roller Bearing 630x920x212mm
230/630K
630 x 920 x 212
Spherical Roller Bearing
511 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
230/630K Spherical roller Bearings Inner Diameter (ID):630 mm Outer diameter (OD):920 mm Width/Height:212 mm Weight:511 KG Number of Row: Double row Seals type: open Characteristics: hi