Found 1 products for Purchaser 65BER10HTYNDUELP4 High Speed Super Precision Ball Bearing
65BER10HTYNDUELP4 Angular Contact Ball Bearing 65x100x18mm
[2016-07-06]
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
Part Number:
65BER10HTYNDUELP4
Dimension:
65 x 100 x 18
Structure:
Angular Contact Ball Bearing
Grade Of Accuracy:
P0-P2, ABEC1-ABEC9
Seals Type:
Sealed/Unsealed
Bearing Material:
Chrome steel (Gcr15)
Payment term:
T/T, Western Union or Paypal
Delivery time:
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
Thrust Ball Bearing 51114
[2012-10-26]
Thrust Ball Bearing 51114
View More
Part Number:
Dimension:
70 x 95 x 18
Bearing Material:
Gcr15
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Thrust Ball Bearing 51114 ID:70MM OD:95MM TH:18MM Cr (kN):43.0 Cor(kN):127 N.W.:0.360kgs
22207 bearing
22207 bearing
View More
35 x 72 x 23
Structure:
spherical roller bearing
Mass:
0.45 KG
Seals Type:
none
chrome steel Gcr15
Payment term:
T/T or Western Union
Byte Co., Ltd (Free Member)
22207 Spherical Roller Bearing Inside diameter: 35mm Outside diameter: 72mm Thickness: 23mm Weight: 0.45kg
Angular Contact Ball Bearing 7200AC
7200AC
10 x 30 x 9
Angular Contact Ball Bearing
Mass:
0.031 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P5,P6
Chrome Steel || Stainless Steel || Carbon Steel
TT,L/C
Delivery time:
According to the bearings
Linqing Jiaming Bearing Co,.Ltd (Free Member)
Item No.: 7200AC Ball Bearing Structure: Angular Contact Ball Bearing Type:Ball Bearing ID (inner diameter)/Bore: 10 mm OD (outer diameter): 30 mm Width/Height/thickness: 9 mm Weight: 0.031 Kg