Found 1 products for Purchase B33Z-15UR Auto Bearing
B33Z-15UR Deep Groove Ball Bearing 33.5x76x11mm
[2015-11-19]
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
Part Number:
B33Z-15UR
Dimension:
33.5 x 76 x 11
Structure:
Auto Bearing
Grade Of Accuracy:
P0-P2, ABEC1-ABEC9
Seals Type:
Open/2RS/2Z
Bearing Material:
Chrome Steel/Stainless Steel
Payment term:
T/T, Western Union or Paypal
Delivery time:
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
30209 tapered roller bearing
[2013-02-25]
30209 tapered roller bearing
View More
Part Number:
Dimension:
45 x 85 x 19
Structure:
Tapered roller
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome steel
Jinan Yuelong Bearing Co., Ltd (Free Member)
1.Single row tapered roller structure 2.45×85×19mm 3.Chrome steel material 4.0.488KG 5.In rich stock
51115 Thrust Ball Bearing
51115 Thrust Ball Bearing
View More
75 x 100 x 19
Thrust
Mass:
0.39 KG
P0 P6 P5
Open
Chrome steel, Carbon steel,Stainless steel
Payment term:
T/T, L/C;
Delivery time:
Ready Stock,Within 3-5 days after confirm order
GD Bearings (Free Member)
Item 51115 Thrust Ball Bearing Dimension:75x100x19mm Weight:0.39kg
NN3006ASK.M.SP Cylindrical Roller Bearing
NN3006ASK.M.SP
30 x 55 x 19
Cylindrical Roller Bearing
Mass:
0.191 KG
ABEC1 ABEC3 ABEC5
GCR15
T/T Western Union
3 to 45days after order confirmed(depend on the to
DNBEARING (Free Member)
deep groove ball bearing 6304ZZ
6304zz
20 x 52 x 15
deep groove ball bearing
0.14 KG
P0 P2 P4
zz
bearing steel
T/T
3~5 days
Tianjin Huaxin Oriental Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Deep groove ball bearing 6304ZZ ID :20 MM OD :52 MM Thickness : 15 MM