Found 1 products for PWTR45-2RS bearing 45x85x32mm
PWTR45-2RS Yoke Type Track Roller Bearing 45x85x32mm
[2015-05-19]
View More
Part Number:
PWTR45-2RS
Dimension:
45 x 85 x 32
Structure:
Yoke Type Track Roller Bearing
Mass:
0.8 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P3,P2
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
Chrome Steel(Gcr15)
Payment term:
TT,West Union ,PayPal
Delivery time:
Within 3-5 days
Wuxi Guangqiang Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Excavator bearing SF4444PX1
[2012-11-09]
Excavator bearing SF4444PX1
View More
Part Number:
SF4444PX1
Dimension:
220 x 295 x 32
Structure:
SF4444PX1
Grade Of Accuracy:
P5
Seals Type:
Excavator walk bearing
Bearing Material:
GCr15
Shandong Teng yi bearing co., LTD (Free Member)
Excavator bearing SF4444PX1 high speed, great bearing, long life can be used for excavator machinery
discount tapered roller bearing 30319
95 x 200 x 45
tapered roller bearing
Mass:
6.32 KG
P0,P6,P5
open,ZZ,2RS
chrome steel
Payment term:
30% deposit,70% against copy B/L by TT; or L/C
Delivery time:
15 days upon receipt the 30% deposit; or upon rece
Shanghai Chuanchuang Bearing Co.,Ltd (Free Member)
1.discount for taper roller bearing 30319 with Po,P6 2.inner size: 95mm 3.outer size: 200mm 4.width: 45mm 5.weight: 6.32kg
K32X38X16 Radial needle roller and cage assemblies
K32X38X16
32 x 38 x 16
Radial needle roller and cage assemblies
0.0367 KG
P0 P6 P5 P4 P2
bearing steel Gcr15
TT ,PAYPAL ,Western Union
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:K32X38X16 Type:Radial needle roller and cage assemblies Material:bearing steel Gcr15
SA30ES Rod Ends With Male Thread
SA30ES
30 x 73 x 22
Rod End Bearing
0.89 KG
High Precision
GCR15
TT/LC
Negotiable
Zhangzhou SDTZ Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Item:SA30ES Rod Ends With Male Thread Type: Rod End Bearing SA30ES Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 30mm x 73mm x22mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 30mm OD (outer diameter): 73mm