Found 1 products for PGHW 25CB Guide Block
PGHW25CB Linear Guideway Block 23x70x36mm
[2015-08-12]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
PGHW25CB
Dimension:
23 x 70 x 36
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
0.59 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
Paypal ; Western Union ; T/T Wire Transfer
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
PGHW25CB Linear Guideway Block 23x70x36mm Stock QTY:830.pcs (More on the way) Size:23x70x36mm Weight:0.59KG
53307 bearing 35x68x24mm
[2013-05-22]
53307 bearing 35x68x24mm
View More
Part Number:
Dimension:
35 x 68 x 24
Structure:
Thrust Ball Bearing
Grade Of Accuracy:
P0. P6. P5
Seals Type:
Bearing seal
Bearing Material:
GCr15SiMn, GCr15, etc
Payment term:
100% T/T or Western Union in advance
Delivery time:
Within 5 working days after confirmed your payment
Wuxi City Boukeylin Import & Export Co., Ltd (Free Member)
14124/14274 inch taper roller bearing
View More
31.75 x 69.012 x 19.845
roller bearing
Mass:
0.341 KG
ABEC1 (P0), ABEC3 (P6), ABEC5(P5), ABEC7(P4) ABEC9
2open
chrome steel gcr15
T/T, L/C
according to quantity
SHENYANG MEI JUN DA BEARING CO., LTD. (Free Member)
Type: Tapered roller bearing Model number:14124/14274 Size: 31.75mm X 69.012mm X 19.845mm Vibration level codes:V4, V3, V2, V1 Internal clearance:C0,C2, C3, C4, C5
110.25.560.12/03 Slewing Bearing
458 x 662 x 75
Crossed Roller Slewing Bearing
90 KG
P0/P5/P4
Rubber/Fluororubber seals
50Mn/42CrMo
30% T/T in Advance, the balance 70%TT before shipp
30
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model:110.25.560.12/03 Crossed Roller Slewing Bearing Inner Diameter (ID):458 mm Outer diameter (OD):662 mm Width/Height: 75 mm
BK 2520 bearing
BK 2520 bearing
BK 2520
25 x 32 x 20
Needle Roller Bearing BK 2520
0.043 KG
P2
2RS
Chrome steel
T/T
within 3 days after receive payment
Wuxi Skybright Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Brand: FAG Category: Needle Roller Bearing Model: BK 2520 Size (I*O*T) 25mm*32mm*20mm