Found 1 products for Order current Insulating bearings 6220M-J20AA-C3
6220M-J20AA-C3 Insulation Bearing 100x180x34mm
[2015-09-16]
View More
Part Number:
6220M-J20AA-C3
Dimension:
100 x 180 x 34
Structure:
Deep groove ball bearing
Mass:
3.19 KG
Grade Of Accuracy:
P0, P6, P5,P4,P3,P2
Seals Type:
open/ ZZ / RS
Bearing Material:
Chrome steel / carbon steel
Payment term:
TT/LC/Paypal/Escrow
Delivery time:
In 2 working days
Linqing Nine Star Bearing Science & Technology Co., Ltd (Free Member)
6220M-J20AA-C3, Nine Star Insulated Bearing 100x180x34mm, Stock QTY:20.pcs
3211A BALL Bearing
[2014-03-20]
3211A BALL Bearing
View More
Part Number:
3211A
Dimension:
60 x 110 x 36.5
Structure:
BALL Bearing
Mass:
1.4 KG
Grade Of Accuracy:
P4
Seals Type:
OPEN
Bearing Material:
Gcr15
Payment term:
T/T IN ADVANCED
Delivery time:
within 5 days
Global Bearings Manufactureing Co.,LTD (Free Member)
3212A BALL Bearing dimension:60*110*36.5 limit speed:5600r/min
HK2018 needle roller bearing
HK2018 needle roller bearing
HK2018
20 x 26 x 18
needle roller bearing
PO,P6,P5,P4
Optional
chrome steel
T/T,western union,Paypal
in stock
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
HK2018 needle roller bearing Size : d=20mm; D=26mm; B=18m In stock : 5000pcs
HSR25HA Linear Guide Block 23x70x36mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
HSR25HA
23 x 70 x 36
Linear Guide Block
0.75 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
HSR25HA Linear Guide Block 23x70x36mm Stock QTY:320.pcs (More on the way) Size:23x70x36mm Weight:0.75KG
293/950MB Thrust Spherical Roller Bearing 950x1400x270mm
293/950MB
950 x 1400 x 270
Thrust Spherical Roller
1360.00 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Bearing Steel ; Others
Within 3 working days
293/950MB Thrust Spherical Roller Bearing 950x1400x270mm Stock QTY:11.pcs (More on the way) Size:950x1400x270mm Weight:1360.00KG