Found 1 products for NUTR 3072 A Support Roller
NUTR3072A Cam Follower Bearing 30x72x29mm
[2015-10-12]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
NUTR3072A
Dimension:
30 x 72 x 29
Structure:
Yoke Type Track Roller
Mass:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
0.70
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
NUTR3072A Cam Follower Bearing 30x72x29mm Stock QTY:950.pcs (More on the way) Size:30x72x29mm Weight:0.70KG
6405 6405-2RS bearing
[2013-04-09]
6405 6405-2RS bearing
View More
Part Number:
Dimension:
25 x 80 x 21
Structure:
single-row deep groove
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4
Seals Type:
Open 2RS 2RZ ZZ Z
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
TT DP LC
Delivery time:
30days
SHANGHAI JINB BEARING CO.,LTD. (Free Member)
EE291176D/291750/291751D four-row tapered roller bearings
View More
EE291176D/291750/291751D
298.450 x 444.50 x 241.30
four-row tapered roller bearings
Mass:
131 KG
P0,P6,P5
open or sealed
GCr15 carbon steel bearing GCr15SiMn,G20Cr2Ni4A
T/T,L/C
30-45 days after receiving your payment
Luoyang Huigong Bearing Technology Co.,Ltd (Free Member)
829780 bearing 400*650*200
829780 bearing 400*650*200
400 x 650 x 200
Bilateral Double-row Thrust Tapered Roller Bearing
250 KG
P6
open
bearing steel
T/T
10-40 days
ESG BEARING MANUFACTURE CO., LTD (Free Member)
30309 Taper roller bearing 45*100*27.25mm
45 x 100 x 27.25
Taper roller bearing
0.984 KG
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Chrome steel
TT/LC
20 Days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Taper roller bearing 30309 45*100*27.25mm Lubrication: Oil or Grease Dimensions: ID (inner diameter)/Bore: 45mm OD (outer diameter): 100mm Width/Height/thickness: 27.25mm Weight:0.984kg