Found 1 products for NRXT 20025A High Precision Bearing
NRXT20025A Crossed Roller Bearing 200x260x25mm
[2017-02-23]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
NRXT20025A
Dimension:
200 x 260 x 25
Structure:
Crossed Roller
Mass:
3.75 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ; P5 ; P4 ; P2
Seals Type:
E ; DD
Bearing Material:
Bearing Steel
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 30.pcs of NRXT20025A Crossed Roller Bearing 200x260x25mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need NRXT20025 A
Inner Ring IR30X37X18
[2013-03-22]
Inner Ring IR30X37X18
Part Number:
IR30X37X18
Dimension:
30 x 37 x 18
Structure:
Inner Ring
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Bearing Steel
Structure:Needle Roller Type:Inner Ring Model:IR30x37x18 Inside Diameter: 30mm Outside Diameter: 37mm Breadth:18mm
EDSJ76045 Cylindrical Roller Bearing for Mud Pump 206.375x285.75x222.25mm
EDSJ76045
206.375 x 285.75 x 222.25
Cylindrical Roller Bearing
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Open/2RS/2Z
Chrome steel (Gcr15)
Payment term:
T/T or Western Union/Paypal
Delivery time:
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
023.50.2800 UWE slewing bearing/slewing ring
View More
2585 x 3015 x 190
slewing bearing
normal
rubber seal
50Mn, 42CrMo
FOB Dalian
30-45 days
UWE Slewing Bearing (Free Member)
023.50.2800 UWE slewing bearing/slewing ring d*D*H:2585x3015x190 material: 50Mn, 42CrMo
51211 bearing 55X90X25mm
51211 bearing 55X90X25mm
View More
55 x 90 x 25
Thrust Ball Bearing
Mass:
0.61 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
51211 Thrust ball bearing Inner Diameter (ID):55 mm Outer diameter (OD):90 mm Width/Height: 25 mm Weight:0.61KG Material:chrome steel(GCR15) Number of Row: single rows Seals type: open