Found 1 products for NNF5028ADA-2LS
NNF 5028 A D A-2LS cylindrical Roller Bearings 140x210x95mm
[2014-06-13]
View More Skype WhatsApp: +8618616152345
Part Number:
NNF5028ADA-2LS
Dimension:
140 x 210 x 95
Structure:
Cylindrical Roller Bearings
Mass:
11.20 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P6,P4,P5,ABEC-1,
Seals Type:
open
Bearing Material:
Gcr15 (Chrome steel) ,
Payment term:
TT
Delivery time:
IN STOCK
SHANGHAI GSNK GROUP TRADE LTD (VIP Member)
T-754 Thrust Cylindrical Roller Bearings 254x406.4x76.2mm
[2014-08-31]
View More
Part Number:
T754
Dimension:
254 x 406.4 x 76.2
Structure:
Cylindrical roller thrust bearing
Mass:
39.5 KG
Grade Of Accuracy:
P2 P4 P5 P6 P0
Seals Type:
no seal
Bearing Material:
GCr15, GCr15SiMn, Chrome steel
Payment term:
T/T,L/C,Western union
Delivery time:
stock 3 days
XINFEI INDUSTRY BEIJING CO., LTD (Free Member)
CNC bending machine Z-548428.ZL-K-C3 cylindrical roller bearing
View More
Z-548428.ZL-K-C3
160 x 340 x 114
cylindrical roller bearing
54.4 KG
P0-P6-P5
open
Gcr15
L/C T/T Paypal
Instant delivery
Qingdao Wan Ruide bearing co., LTD (Free Member)
UCP204 pillow block bearing 20*47*mm
UCP204
20 x 47 x 00
Ball bearing
0.7 KG
ABEC1 ABEC3 ABEC5 ABEC7
Optional
chrome steel &GCR15
T/T;L/C;Western Union;payal
3-30days
Linqing Huaxu bearing CO., LTD (Free Member)
7009CJ Angular Contact Ball Bearing 45x75x16mm
7009CJ
45 x 75 x 16
Angular Contact Ball Bearing
0.24 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
7009CJ Angular Contact Ball Bearing Inner Diameter (ID): 45 mm Outer diameter (OD) 75 mm Width/Height: 16 mm Material:chrome steel(GCR15) Number of Row: double rows Seals type: