Found 1 products for NNCF2252140 BEARING
NNCF2252140 backing bearing for cold rolling mill and cluster mill
[2017-02-04]
View More
Part Number:
NNCF2252140
Dimension:
110 x 260 x 140
Mass:
45 KG
WUXI ASMI CO.,LTD (Free Member)
NNCF2252140 backing bearing Dimension: 110*260*140mm Application: cold rolling mill and cluster mill
Tapered Roller Bearing 30320
[2013-09-14]
Tapered Roller Bearing 30320
Dimension:
100 x 215 x 51.5
Structure:
Tapered Roller Bearing
Mass:
7.94 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P5,P6
Bearing Material:
Chrome Steel || Stainless Steel || Carbon Steel
Delivery time:
According to the bearings
Linqing Jiaming Bearing Co,.Ltd (Free Member)
Bearing type:tapered roller bearing 30320 Bore Size: 100 mm Outside Diameter: 215 mm Width/Thickness:51.5 mm Dimensions:100x215x51.5 mm Weight: 7.94 Kg