Found 1 products for NNCF2252125 BEARING
NNCF2252125 backing bearing for cold rolling mill and cluster mill
[2017-02-04]
View More
Part Number:
NNCF2252125
Dimension:
110 x 260 x 125
Structure:
cylindrical roller bearing
Mass:
40 KG
Grade Of Accuracy:
P4/P5
Seals Type:
OPEN
Bearing Material:
GCR15SIMN/Carburized steel
Payment term:
T/T, L/C
Delivery time:
50-60DAYS
WUXI ASMI CO.,LTD (Free Member)
NNCF2252125 backing bearing Dimension: 110*260*125mm Application: cold rolling mill and cluster mill
SAJK22C/X SIJK22C/X Bearing 22x56x28mm
[2013-06-21]
View More
Part Number:
SAJK22C/X
Dimension:
22 x 56 x 28
Structure:
Rod End Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
protective coated
Bearing Material:
Stainless steel,GCr15,Carbon steel
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:SAJK22C/X SIJK22C/X 22*56*28mm Type: Rod end Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:22mmx56mmx28mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 22mm OD (outer diameter): 56mm Width/Height/thickness: 28mm
FC3448130 Four row cylindrical roller bearing 170X240X130mm
FC3448130
170 x 240 x 130
Four row cylindrical roller bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Bearing steel Gcr15 , stainless steel
TT/LC
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
R220-5 Hyundai Excavator Accessories Bearing
R220-5
1083 x 1328 x 111
Hyundai Excavator Accessories Bearing
Mass:
362 KG
Rubber/Fluororubber
50Mn/42CrMo
100%TT
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model :R220-5 Hyundai Excavator accessories bearing Inner Diameter (ID) :1083 mm Outer diameter (OD) :1328 mm Width/Height : 111 mm