Found 1 products for NNCF 4972 V Bearing Price
NNCF4972V Full Complement Cylindrical Roller Bearing 360x480x118mm
[2016-03-17]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
NNCF4972V
Dimension:
360 x 480 x 118
Structure:
Cylindrical Roller
Mass:
62.10 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer ; Western Union ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
NNCF4972V Full Complement Cylindrical Roller Bearing Stock QTY : 30.pcs (More on the way) Size : 360x480x118mm Weight : 62.10KG
708C bearing 8x22x7mm
[2013-06-20]
708C bearing 8x22x7mm
View More
Part Number:
708C
Dimension:
8 x 22 x 7
Structure:
Angular Contact Ball Bearing
Mass:
0.014 KG
Grade Of Accuracy:
P4,P5,P6
Seals Type:
ZZ,RS,OPEN
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T,D/A
Delivery time:
AS PER QUANTITY
Dalian Xinyalong Technology Co., Ltd. (Free Member)
Bearing Item: Angular Contact Ball Bearing 708C, 8x22x7mm Dimension: d*D*B/mm Weight: 0.014KGS Steel material:Gcr15 Hardness:Rings=58~62 Rollers=60~62 Sturcture:Angular Contact Ball Bearing
22307SR bearing 35*80*31mm
22307SR bearing 35*80*31mm
View More
22307SR
35 x 80 x 31
single
p0,p6,p5
single
chrome steel , carbon steel
30% TT IN ADVANCE , 70% SEE COPY B/L