Found 1 products for NN 3015 KTN/SPW33 Cylindrical Roller Bearing
NN 3015 KTN/SPW33 Double Row Cylindrical Roller Bearing 75x115x30mm
[2014-06-23]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
NN 3015 KTN/SPW33
Dimension:
75 x 115 x 30
Structure:
Double Row Cylindrical Roller
Mass:
1.10 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1 ~ ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
Paypal ; Western Union ; T/T
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
NN 3015 KTN/SPW33 Double Row Cylindrical Roller Bearing Stock QTY:260.pcs (More on the way) Size:75x115x30mm Weight:1.10KG
Cylindrical roller bearing NU1006
[2012-09-17]
View More
Part Number:
NU1006
Dimension:
30 x 55 x 13
Structure:
roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P4 P5 P6
Bearing Material:
chrome steel / brass / nylon cage
Wuxi Ruinaide Bearing Co; Ltd (Free Member)
GE100ES spherical plain bearing 100x150x70 mm
View More
GE100ES
100 x 150 x 70
plain bearing
P0 P2 P4 P5 P6
Seals Type:
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
GCr15, GCr15SiMn, G20Cr2Ni4A
Payment term:
T/T Western Union MoneyGram
Delivery time:
7-15days after the order confired, or as required
shanghai STR bearing Co.ltd (Free Member)
GE100ES plain bearing Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5 Precision Class:P0,P6,P5,P4,P2 ID Range:10mm-4000mm
SHCP205-16 Stainless Steel Pillow Block 1
SHCP205-16 Stainless Steel Pillow Block 1" Mounted Ball Bearings
SHCP205-16
1 x 5.5 x 1.748
Pillow Block Bearings
Mass:
0.88 KG
ABEC-1
Sealed
Stainless Steel
T/T or L/C or PayPal
Usually within 3 business days
Wuxi Jiayu Machinery Components Co., Ltd (Free Member)
Good Quality SHCP205-16 Bearings Quick Delivery with Rich Stock Quality Assurance After Sales
30313A bearing
30313A bearing
30313A
65 x 140 x 33
open
2.4 KG
P0,P6,P4,P2
30313A
stainless steel
T/T,LC,Western Union
5-25DAYS
maibo bearing co.,ltd (Free Member)
30313A taper roller bearing d 65mm D 140mm B 33mm