Found 1 products for NATV50PP roller bearing
NATV50PP Track Roller Bearing
[2013-05-16]
NATV50PP Track Roller Bearing
View More
Part Number:
NATV50PP
Dimension:
50 x 90 x 32
Structure:
Track Roller Bearing
Mass:
0.969 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
T/T,PAYPAL, west union
Delivery time:
3 work days
shanghai bearing queen co.,ltd (Free Member)
Bearing name: INA NATV50PP bearing New Model: NATV50PP Old Model: In Diameter: 50 mm Out Diameter: 90 mm Thickness: 32 mm Reference: NATV50PP Bearing brand: INA Bearing class: track roller bearing
30212 TAPERED ROLLER BEARING 60x110x23.75mm
[2013-11-24]