Found 1 products for MR1306TV Separable Type Bearing
MR1306TV Single Row Cylindrical Roller Bearings 30x72x19mm
[2020-09-14]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
MR1306TV
Dimension:
30 x 72 x 19
Structure:
Roller Bearing
Payment term:
by T/T in advance
Shipping Ways:
by sea or air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
MR1306TV Cylindricall Roller Bearings (Single Row) Bearing Type: Separable Inner Ring with One Rib, Outer Ring With Two Retaining Rings Size: 30x72x19mm
7915-zz 7915-2rs single row angular contact bearings
[2013-04-01]
View More
Part Number:
Dimension:
75 x 105 x 16
Structure:
single row
Grade Of Accuracy:
Seals Type:
open
Bearing Material:
stainless steel or other
PEB Bearing CO., LTD (Free Member)
GAC85S bearing
GAC85S bearing
View More
GAC85S
85 x 130 x 29
Spherial Plain Bearing
Mass:
1.610 KG
Grade Of Accuracy:
P6 P5 P4 P2 P0
Bearing Material:
Gcr15.
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GAC85S Type: Angular Contact Spherial Plain Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions:85mm x 130mm x29mm ID (inner diameter)/Bore:85mm OD(outer diameter):130mm Width/Height/thickness: 29mm
6024-zz bearing
6024-zz bearing
120 x 180 x 28
Deep groove
Mass:
2.05 KG
Seals Type:
open、ZZ、RS、2RS、M
GCr15
L/C、T/T
Hongxing bearing (Free Member)
AC4531 Excavator bearings M-anufacturer 225x315x36mm