Found 2 products for LR12X15X16.5 bearing
LR12X15X16.5 Needle Roller Bearing Inner Ring 12x15x16.5mm
[2016-01-21]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
LR12X15X16.5
Dimension:
12 x 15 x 16.5
Structure:
Needle Roller Bearings
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
LR12X15X16.5 Inner Ring / Needle Roller Bearing Bearing Model No. : LR12X15X16.5 Type: Needle Roller Bearing Size: 12x15x16.5mm
LR12X15X16.5 inner ring
[2013-09-23]
LR12X15X16.5 inner ring
View More
Part Number:
LR12X15X16.5
Dimension:
12 x 15 x 16.5
Structure:
inner ring of needle roller bearing
Mass:
0.0081 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:LR12X15X16.5 inner ring Type:Inner Ring of needle roller bearing Dimension:12mm ID X 15mm OD X 16.5mm TH Material:bearing steel
GE35ES-2RS Bearing
GE35ES-2RS Bearing
View More
GE35ES-2RS
35 x 55 x 25
Spherical Plain Bearing
Mass:
0.233 KG
Grade Of Accuracy:
High Precision
Carbon Chromium Steel
TT/LC
Delivery time:
Negotiable
Zhangzhou SDTZ Bearing Co.,Ltd (Free Member)
51103 thrust ball bearing 17x30x9mm
17 x 30 x 9
ball
ABEC1, ABEC3, ABEC5,ABEC7
Seals Type:
zz or rs
GCR15
T/T, L/C, Western Union
3-30days according to your order
linqing DN Bearing Co., Ltd (Free Member)
Brand:DHXB Model:51103 thrust ball bearing Sizes:17x30x9mm