Found 3 products for LMKP25LUU
LMKP25LUU Bearing 25x40x112mm
[2013-05-24]
LMKP25LUU Bearing 25x40x112mm
View More
Part Number:
LMKP25LUU
Dimension:
25 x 40 x 112
Structure:
Linear bearing
Mass:
0.5 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Payment term:
T/T
Delivery time:
Large quantity in stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LMKP25LUU 25*40*112 Bearing Type: Flange Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions:25mmx 40mmx 112mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 25mm OD (outer diameter): 40mm Width/Height/thickness: 112mm
LMKP25LUU Flange Type linear bearing 25x40x112mm
[2013-07-05]
View More
Part Number:
LMKP25LUU
Dimension:
25 x 40 x 112
Structure:
Flange Type linear bearing
Mass:
0.5 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
UU
Bearing Material:
bearing steel Gcr15,high carbon steel
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union,LC
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:LMKP25LUU Flange Type linear bearing 25x40x112mm Type:Long Pilot Pattern Square Flange Type Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Asia and other countries .any more information please send inquire to me
LMKP25LUU
Flange Type linear bearing
UU
TT/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
LMKP25LUU Flange Type linear bearing 25x40x112mm Item: linear bearing LMKP25LUU Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5