Found 3 products for LMK60LUU
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LMK60LUU 60*90*209 Bearing Type: Flange Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions:60mmx 90mmx 209mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 60mm OD (outer diameter): 90mm Width/Height/thickness: 209mm
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:LMK60LUU Long Square Flange Linear Bearing 60x90x209mm Type: Long Square Flange Linear Bearing Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Asia and other countries .any more information please send inquire to me .
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
LMK60LUU Long Square Flange Linear Bearing 60x90x209mm Item: linear bearing LMK60LUU Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5