Found 2 products for LMK25LUU Linear Bearing
LMK25LUU Flanged Linear Bearing 25x40x112mm
[2016-11-02]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
LMK25LUU
Dimension:
25 x 40 x 112
Structure:
Linear Bearing
Bearing Material:
Chrome Steel / Bearing Steel
Payment term:
by T/T in advance.
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
LMK25LUU Flanged Linear Bearing / Flanged Linear Bushing / Linear Motion Bearing Bearing Model No. :LMK25LUU Type: Linear Bearing Size:25x40x112mm
LMK25LUU Flanged Linear Bearing 25*40*112mm
[2020-05-02]
US100 ~ 500 / Piece
View More
Part Number:
LMK25LUU
Dimension:
25 x 40 x 112
Old Code:
LMK25LUU
HS Code:
Number of Rows:
single row
Structure:
FlangedLinear Bearing
Mass:
0.515 KG
Grade Of Accuracy:
P4 , P5 , P6, P0
Radial Clearance:
C0 , C3
Bearing Material:
Chrome steel
Payment term:
100% TT in advance
Delivery time:
within 3-5days after payment
Shipping Ways:
air freight, sea freight , and express
WOMO Industrial & Auto Parts LTD (Free Member)
LMK25LUU inner d : 25mm , out D :40mm, thickness B:112mm , unit weight :0.515kgs, ready in stock 10000PCS , We have our own bearing factory to OEM it
GEG 63 ES Spherical plain bearing 63x95x63mm
View More
GEG 63 ES
63 x 95 x 63
Spherical plain bearing
Mass:
1.25 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
TT/LC
Delivery time:
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GEG 63 ES Spherical plain bearing 63x95x63mm Item: Spherical plain bearing GEG 63 ES Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
NU1026 cylindrical roller bearing 130*200*33mm
NU1026
130 x 200 x 33
cylindical roller bearing
3.7 KG
P0,P6
Seals Type:
ZZ,RS,OPEN
GCr15
30%TT
45 days after firm order
Xiamen Power-Star Bearing Industry Co., Ltd (Free Member)
Item:NU1026 bearing Type: cylindrical roller bearing Material: GCr15 Size:130x200x33mm
LBB 8 OP Linear Ball Bearing 12.7x22.225x31.75mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
LBB 8 OP
12.7 x 22.225 x 31.75
Linear Ball
0.028 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
LBB 8 OP Linear Ball Bearing 12.7x22.225x31.75mm Stock QTY:880.pcs (More on the way) Size:12.7x22.225x31.75mm Weight:0.028KG
NJ322 cylindrical roller bearing 110*240*50mm