Found 3 products for LMK20LUU
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LMK20LUU 20*32*80 Bearing Type: Flange Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 20mm x 32mmx 80mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 20mm OD (outer diameter): 32mm Width/Height/thickness: 80mm
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:LMK20LUU Long Square Flange Linear Bearing 20x32x80mm Type: Long Square Flange Linear Bearing Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Asia and other countries .any more information please send inquire to me .
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
LMK20LUU Long Square Flange Linear Bearing 20x32x80mm Item: linear bearing LMK20LUU Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5