Found 2 products for LMK20LUU bearing
LMK20LUU Flange Linear Ball Bearing 20x32x80mm
[2014-11-27]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
LMK20LUU
Dimension:
20 x 32 x 80
Structure:
Flange Linear Ball
Mass:
0.23 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
Paypal ; Western Union ; T/T
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
LMK20LUU Flange Linear Ball Bearing 20x32x80mm Stock QTY:660.pcs (More on the way) Size:20x32x80mm Weight:0.23KG
LMK20LUU Bearing 20x32x80mm
[2013-05-23]
LMK20LUU Bearing 20x32x80mm
View More
Part Number:
LMK20LUU
Dimension:
20 x 32 x 80
Structure:
Linear bearing
Mass:
0.225 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Payment term:
T/T
Delivery time:
Large quantity in stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LMK20LUU 20*32*80 Bearing Type: Flange Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 20mm x 32mmx 80mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 20mm OD (outer diameter): 32mm Width/Height/thickness: 80mm
30338 taper Roller Bearing 190X400X86mm
View More Skype WhatsApp: +8618616152345
190 x 400 x 86
Taper Roller Bearing
46.9 KG
P6, P0
OPEN
Bearing steel Gcr15
Payment term: 35% deposit, the balance to be paid