Found 2 products for LMHP30UU bearing
LMHP30UU Flanged Linear Bearing 30x45x64mm
[2016-11-14]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
LMHP30UU
Dimension:
30 x 45 x 64
Structure:
Linear Bearing
Bearing Material:
Chrome Steel / Bearing Steel
Payment term:
by T/T in advance.
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
LMHP30UU Flanged Linear Bearing / Flanged Linear Bushing / Linear Motion Bearing Bearing Model No. :LMHP30UU Type: Linear Bearing Size:30x45x64mm
LMHP30UU Bearing 30x45x64mm
[2013-05-23]
LMHP30UU Bearing 30x45x64mm
View More
Part Number:
LMHP30UU
Dimension:
30 x 45 x 64
Structure:
Linear bearing
Mass:
0.388 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Payment term:
T/T
Delivery time:
Large quantity in stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LMHP30UU 30*45*64 Bearing Type: Flange Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 30mm x 45mmx 64mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 30mm OD (outer diameter): 45mm Width/Height/thickness: 64mm
23952 sphercial roller bearing 260x360x75mm