Found 3 products for LMHC20LUU
LMHC20LUU Flange Type Linear Bearing 20x32x80mm
[2013-07-06]
View More
Part Number:
LMHC20LUU
Dimension:
20 x 32 x 80
Structure:
Flange Type linear bearing
Mass:
0.247 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
UU
Bearing Material:
bearing steel Gcr15,high carbon steel
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union,LC
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:LMHC20LUU Flange Type Linear Bearing 20x32x80mm Type:Long centered Oval flange type Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Asia and other countries .any more information please send inquire to me
[2013-07-24]
View More
Part Number:
LMHC20LUU
Dimension:
20 x 32 x 80
Structure:
Flange Type Linear Bearing
Mass:
0.247 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
UU
Bearing Material:
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
LMHC20LUU Flange Type Linear Bearing 20x32x80mm Item: linear bearing LMHC20LUU Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
LMHC20LUU
Flange Type Linear Bearings
TT ,PAYPAL ,Western Union,L/C
3-15 days
HongKong FC Machinery Enterprise Co.,ltd (Free Member)
Item:LMHC20LUU Flange Type Linear Bearing 20x32x80mm Type:Long centered Oval flange type Lubrication: Oil or Grease ID:20mm OD:32mm Thickness:80mm