Found 4 products for LMF20LUU
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LMF20LUU 20*32*80 Bearing Type: Flange Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 20mm x 32mmx 80mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 20mm OD (outer diameter): 32mm Width/Height/thickness: 80mm
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:LMF20LUU Long Circular Flange Linear Bearing 20x32x80mm Type: Long Circular flange type linear motion bearing Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Asia and other countries .any more information please sen ...
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
LMF20LUU Long Circular Flange Linear Bearing 20x32x80mm Item: linear bearing LMF20LUU Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5