Found 3 products for LMF12LUU
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LMF12LUU 12*21*57 Bearing Type: Flange Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 12mm x 21mmx 57mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 12mm OD (outer diameter): 21mm Width/Height/thickness: 57mm
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:LMF12LUU Long Circular Flange Type Linear Bearing 12x21x57mm Type: Long Circular flange type linear motion bearing Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Asia and other countries .any more information plea ...
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
LMF12LUU Long Circular Flange Linear Bearing 12x21x57mm Item: Long Circular Flange Linear Bearing LMF12LUU Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5