Found 2 products for LME50LUU
LME50LUU Bearing 50x75x192mm
[2013-06-11]
LME50LUU Bearing 50x75x192mm
View More
Part Number:
LME50LUU
Dimension:
50 x 75 x 192
Structure:
linear bearing
Mass:
2.32 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
UU Open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LME50LUU 50*75*192 Bearing Type: Linear Motion Ball Bushing Lubrication: Oil or Grease Dimensions:50mmx75mmx 192mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 50mm OD (outer diameter): 75mm Width/Height/thickness: 192mm
KB50LUU Linear Motion ball Bearings 50x75x192mm
[2013-06-26]
View More
Part Number:
KB50LUU
Dimension:
50 x 75 x 192
Structure:
linear motion bushing bearings
Mass:
2.5 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
UU Long type
Bearing Material:
bearing steel Gcr15,high carbon steel
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union,LC
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:KB50LUU Linear Motion ball Bearings 50x75x192mm Type:Long type linear bearing Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Europe and other countries .any more information please send inquire to me .
6311-Z bearing 55*120*29mm
6311-Z bearing 55*120*29mm
6311-Z
55 x 120 x 29
deep groove ball bearing
Z/ZZ/RS/2RS/N/Open
Chrome steel,Carbon steel, Stainless steel
T/T, L/C
7-35 days
MKT Bearing Co., Ltd (Free Member)
Structure: Deep Groove ball bearing Size: 55*120*29mm Seals Type: 6311 6311-Z 6311-ZZ 6311-RS 6311-2RS 6311-N Precision Rating: P0 P4 P5 P6 Material of Rings and Balls: Chrome steel,Carbon steel, Stainless steel
3053188 Spherical roller bearings 440x650x157mm
440 x 650 x 157
Spherical roller bearings
P0,P6,P5,P4,P2
open
Bearing steel Gcr15 , stainless steel
TT/LC
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
3053188 Spherical roller bearings 440x650x157mm Item:3053188 Spherical roller bearings Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
STO25 Support roller bearing 30x52x25mm
STO25
30 x 52 x 25
Support roller bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
1-30 DAYS
STO25 Support roller bearing 30x52x25mm Item:STO25 Support roller bearing Type: Support roller bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5