Found 2 products for LME30LUU
LME30LUU Bearing 30x47x123mm
[2013-06-11]
LME30LUU Bearing 30x47x123mm
View More
Part Number:
LME30LUU
Dimension:
30 x 47 x 123
Structure:
linear bearing
Mass:
0.615 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
UU Open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LME30LUU 30*47*123 Bearing Type: Linear Motion Ball Bushing Lubrication: Oil or Grease Dimensions:30mmx47mmx 123mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 30mm OD (outer diameter): 47mm Width/Height/thickness: 123mm
KB30LUU Linear Motion ball Bearings 30x47x123mm
[2013-06-26]
View More
Part Number:
KB30LUU
Dimension:
30 x 47 x 123
Structure:
linear motion bushing bearings
Mass:
0.586 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
UU Long type
Bearing Material:
bearing steel Gcr15,high carbon steel
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union,LC
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item:KB30LUU Linear Motion ball Bearings 30x47x123mm Type:Long type linear bearing Lubrication: Oil or Grease This type is metric dimension ,widely used in Europe and other countries .any more information please send inquire to me .
3-row roller combined slewing ring 31-25 2800/2-6840
2619 x 3096 x 147
roller combined
P5 H7
sealing wooden case
50Mn 42CrMo 46Cr2N
Luoyang Goldeng Slewing Ring Co.,Ltd (Free Member)
The parameters of 31-25 2800/2-06840: Model: triple-row roller combined slewing ring with inner teeth Dimension: D=3096mm d=2619mm H=132mm Weight: 1785kg Basic axial dynamic load: 3077kN Basic axial static load: 20232kN
29436 29436E spherical roller thrust bearing
29436 29436E
180 x 360 x 109
Spherical roller thrust bearing
open
GCr15SiMn GCr15
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
Current Code:29436 or 29436E Dimension:180x360x109 mm Weight:53 kgs TThe cage type: Brass cage or Steel cage The forging material:GCr15SiMn GCr15 The delivery time:20-30 days The package:standard export wooden case