Found 1 products for LM20 GA-AJ bearing
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd.
(VIP Member)
LM20GA-AJ Linear Bearing / Linear Bushing / Linear Motion Bearing Bearing Model No. :LM20GA-AJ Type: Linear Bearing Size:20x32x42mm
INSHINE GROUP (Free Member)
We can produce the diameter from 20mm~1 800mm spherical roller bearings. 25mm~220mm sealed spherical roller bearings etc. Following is the internal structure of KMR different product descriptions.