Found 1 products for LM12UU-OP bearing
LM12UU-OP Liner Bearing 12x21x30mm
[2013-06-07]
View More
Part Number:
LM12UU-OP
Dimension:
12 x 21 x 30
Structure:
linear bearing
Mass:
0.025 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
UU,AJ,OP
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:LM12UU-OP 12*21*30 Bearing Type: Linear bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions:12mmx21mmx 30mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 12mm OD (outer diameter): 21mm Width/Height/thickness: 30mm